Zgłosuj na książki roku 2017

Bad Romance

Wydawnictwo: Henry Holt and Co.
angielski
Shemmer

Grace chce ucieć. Z domu, gdzie ojczym dzierży strach niczym najpotężniejszą broń, a matka wyskrobuje wymyślony brud z podłogi. Z małego miasteczka w Kalifornii, które nie potrafi znieść jej wielkich marzeń. Ze swojego życia, do roli paryskiego artysty, nowojorskiego reżysera – wszystko, byleby nie być już tak samotna i przerażona. Nagle spotyka Gavina: czarującego, adorowanego,...

Nagle spotyka Gavina: czarującego, adorowanego, utalentowanego. Kontrolującego. Niebezpiecznego. Kiedy Grace i Gavin zakochują się w sobie, Grace jest pewna, że to za piękne, by było prawdziwe. Nie ma pojęcia, że ta relacja stanie się więzieniem, z którego nie będzie w stanie uciec.

źródło opisu: http://bookgeek.pl/2017/06/12/co-czyta-mloda-zagranica-czerwiec-2017/

źródło okładki: http://bookgeek.pl/2017/06/12/co-czyta-mloda-zagranica-czerwiec-2017/

Mafencey | 2017-07-11
Na półkach: Przeczytane, 2017