Want

Wydawnictwo: Simon Pulse
sci-fi, podział
angielski
Shemmer

Jason Zhou żyje w podzielonym społeczeństwie, gdzie elity używają swojego majątku, by kupować sobie dłuższe życie. Bogaci noszą specjalne stronie, chroniące ich przed zanieczyszczeniami i wirusami trawiącymi miasto, podczas gdy inni cierpią przez choroby i przedwczesne zgony. Sfrustrowany z powodu panującej korupcji i załamany po śmierci matki, która stała się kolejną ofiarą systemu, Zhou jest zdeterminowany, by zmienić kolej rzeczy, bez względu na koszty.

Z pomocą przyjaciół, Jason infiltruje życie bogaczy, w nadziei na zniszczenie międzynarodowej korporacji Jin od wewnątrz. Bo Jin nie tylko stwarza specjalne skafandry, ale też zanieczyszczenia, które czynią je potrzebnymi.

źródło opisu: http://bookgeek.pl/2017/06/12/co-czyta-mloda-zagranica-czerwiec-2017/

źródło okładki: http://bookgeek.pl/2017/06/12/co-czyta-mloda-zagranica-czerwiec-2017/

Anusia | 2017-12-21
Na półkach: Przeczytane, 2017