Popraw swoją kreatywność

Wydawnictwo: Muza
poradniki

? książka znanego teoretyka i trenera technik kreatywnego myślenia, autora Popraw swoją pamięć? zbiór technik przydatnych w twórczym rozwiązywaniu problemów ? poradnik, jak od kreatywnego myślenia dojść do twórczego życiaKsiążka jest zbiorem wybranych technik kreatywnego myślenia, zarówno na poziomie jednostki, jak i pracy zespołowej. Autor proponuje te metody, które wielokrotnie sprawdziły się na prowadzonych przez niego treningach i które sam z powodzeniem wykorzystuje w swoim życiu. Kluczem do ich wyboru była użyteczność dla każdego.

chomiss | 2014-11-01
Salma | 2014-07-27