Decoupage na szkle

Wydawnictwo: RM
Découpage sotto vetro
decoupage
rękodzieło

Decoupage na szkle, bez względu na to, czy chodzi o nakładanie prostych dekoracji, czy złożonych aplikacji podkreślonych efektem drobnych spękań lub zdobionych złotą folią, posiada urok, którego inne sztuki dekorowania przedmiotów nie potrafią stworzyć.Książka ta odsłoni przed Tobą tajniki sztuki decoupage u na jednym z najbardziej wszechstronnych materiałów. Stosując aplikacje na powierzchni przezroczystych szklanych mis, talerzy lub we wnętrzu wazonów, stworzysz niepowtarzalne przedmioty, zachwycające subtelną kolorystyką lub śmiałymi nowoczesnymi wzorami.

książek: 2078
Dorothea | 2011-06-10
Przeczytana: 01 czerwca 2011

Chciałabym umieć tworzyć takie cuda...
Trzeba nad tym popracować :)

| 2014-02-19
Przeczytana: 2012 rok