Wszystko o raku piersi

Wydawnictwo: W.A.B.
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Rak piersi a taka diagnoza zwykle brzmi jak wyrok, ale nie musi być wyrokiem. Książka Ruth H. Grobstein to praktyczny poradnik dla kobiet dotkniętych rakiem piersi. Autorka opisuje to, co powinna wiedzieć każda pacjentka. Skupia się na tym, co najważniejsze i co dobrze zna z praktyki klinicznej. Nie obiecuje, że wszystko będzie dobrze. Przytacza da

Anet_Anet | 2013-11-25

Uważam, że jest to obowiązkowa książka dla każdej kobiety. Nie ważne, czy miała w rodzinie kogoś chorego na raka piersi, czy nie. KAŻDA kobieta powinna mieć jakieś podstawy w tym temacie wyjaśnione prostym językiem, żeby w każdej chwili wiedziała co robić, jeśli będzie to kiedykolwiek dotyczyć jej bądź kogoś bliskiego. Książka jest napisane na prawdę zrozumiałym językiem, obejmuje najważniejsze tematy i zagadnienia.

Polecam tą książkę jaka lekturę obowiązkową dla kobiety w każdym wieku. !

Człowiek | 2015-06-03