Pływaj z rekinami i nie daj się pożreć. Sprzedawaj, zarządzaj, motywuj i negocjuj lepiej niż konkurenci

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki

Biznes robią ci, którzy znają i rozumieją ludzi. Nasze decyzje nie są czysto racjonalne. W myśleniu twoich klientów, dostawców i współpracowników tkwią haczyki: niuanse percepcji. Poznaj je, a zdobędziesz przewagę. To właśnie z tej subtelnej przewagi biorą się mistrzowskie posunięcia na biznesowym froncie. To tu biją źródła wielkich interesów. Ta bardzo bezpośrednia książka Harveya Mackaya człow

chomiki204 | 2015-01-10

Książka nie jest typowym poradnikiem, który sucho przekazuje i systematyzuje pewien zakres wiedzy. Autor zebrał w niej swoje wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu firmą, które przedstawił za pomocą trafnych przykładów i anegdot z życia wziętych.
"Poważne" tematy okraszone humorem stają się bardziej zrozumiałe, a co za tym idzie łatwiej można zapamiętać podstawowe mechanizmy biznesu.
Wartościowa lektura, która nie tylko pomoże rozwinąć skrzydła przedsiębiorcom, ale również wniesie powiew refleksji do codziennego życia każdego z nas.

Całkiem nieźle się czyta, myślałam że będzie gorzej :)

NolDor | 2016-03-07
Przeczytana: 07 marca 2016