Projekt Rozszerzenie Jak Polska Wchodziła Do Unii. Nieznane Kulisy Rozszerzenia.

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Projekt Rozszerzenie powiększenie Unii Europejskiej o dziesięciu nowych członków w 2004 roku był jedynym w historii Europy tak wielkim wyzwaniem. Jego sukces nie był jednak na żadnym z etapów przesądzony. Jak się narodził ten Projekta Czy gwarantował przyjęcie Polski i kto o jej członkostwo naprawdę zabiegała Kto obawiał się silnej Polski w zjednoczonej Europiea Co było największą przeszkodą i kto dokonał największego wysiłkua Czy Rosja mogła powstrzymać zjednoczenie Europy i jaką rolę odegrały Niemcya Jaką Francjaa

TheYoungLioness | 2017-05-10
Szerpa | 2016-10-04