Hotele, hostele, gastronomia : zasady opodatkowania : formy opodatkowania podatkiem dochodowym, odliczanie VAT w hotelarstwie i gastronomii, wymogi sanitarne, wychowanie w trzeźwości - wymogi i sankcje, interpretacje urzędów skarbowych

Wydawnictwo: Wszechnica Podatkowa
poradniki

Książka adresowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie usług gastronomicznych i hotelarskich. Powstała w celu rozwiązania wątpliwości, rodzących się na tle opodatkowania takich działalności. Autorki dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem wynikającym z wieloletniej praktyki w zawodzie Doradcy Podatkowego, dając przy tym wskazówki pomagające uniknąć błędów z uwzględnieniem aktualnego stanu prawnego praz ze wskazaniem przepisów prawnych regulujących poszczególne zagadnienia tematyczne.

kasjohan | 2016-11-06