Zdrowa Kuchnia Dla Dzieci

Wydawnictwo: Rebis

Twój sześciomiesięczny bobas może już przejść na pokarm stały, ale nie masz pojęcia, co mu podaća A może twój czterolatek nie chce jadać warzywa Chciałabyś uraczyć dzieci czymś innym niż gotowy obiad z kuchenki mikrofalowej, ale brakuje ci pomysłów i czasua Książka ta podpowie ci, jak sobie z tym wszystkim poradzić. Jako dziennikarka zajmująca się problemami zdrowia i odżywiania oraz mama trójki dzieci zawsze uważałam, że chcąc zapewnić dzieciom właściwą dietę, trzeba z dbałością dobierać produkty, trzymać nerwy na wodzy, nie tracić poczucia humoru, a od czasu do czasu wymyślić jakąś bajkę na temat tego, co też mają na talerzu. Mandy Franciszdrowa kuchnia dla dzieci to przejrzysty i wyczerpujący przewodnik, dzięki któremu poznasz tajniki żywienia młodszych i starszych pociech. znajdziesz tu wszystko: od pierwszych przecieranych zupek dla niemowląt po dania dla wybrednych nastolatków i pomysły na przyjęcia dla maluchów. Ponadto: dowiesz się, dlaczego dzieci nie lubią warzyw i jak sprawić, by jadały ich więcej, poznasz przepisy na zdrowe przekąski i naprawdę proste dania, które można przygotować tak szybko jak obiad z mikrofalówki, zapoznasz się ze wskazówkami dla zapracowanych rodziców, jak mądrze gospodarować czasem i pieniędzmi.

Anna | 2016-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2016