Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Wzbogać swoje życie

Wydawnictwo: Rebis
9788375101997
poradniki

aObudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz w sobie moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życiea. Podświadomość i zapisane w niej wzorce oraz schematy postępowania mają ogromny wpływ na nasze życie i często decydują o powodzeniu lub porażce. J. Murphy uczy, jak oddziaływać na podświadomość, by pracowała na nasz życiowy sukces. Poka

Ramon | 2015-01-31
Przeczytana: 2009 rok

Jedna ze słabszych z serii. Nie wiem, ile tam jest treści do autora, a ile od wydawcy lub jego żony. Może dlatego nie trzyma poziomu.

Antagonista Esklaważu | 2016-11-25
zdzinus | 2016-08-02