Mroczna ksiega

Wydawnictwo: Ridero IT Publishing
horror

Książka opowiada o przygodach młodej dziewczyny, która na skutek odnalezienia i przeczytania fragmentu tajemniczej książki na cmentarzu. Jej senne koszmary stają się rzeczywistością, a dziewczyna z czasem musi znaleźć sposób, aby uwolnić się od rzuconej na nią klątwy zanim dojdzie do tragedii.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/mroczna_ksiega/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Matylda Saresta | 2017-07-22

Matulu, co to jest????
Początkowo myślałam, że jest to opowiadanie dla 5 - latków albo analfabetów (błędów jest MASA!!!!), ale potem dochodzi jakieś tanie porno... więc mniemam, że to nie jest opowieść dla dzieci jednak...😣
TOTALNA PORAŻKA I BEZNADZIEJNA KAŻDEJ PLASZCZYŹNIE. Prostackie, obsceniczne, wtórny analfabetyzm.
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM 👎👎👎👎👎👎👎👎💣 Wstyd!

Ja88 | 2017-09-03
Przeczytana: 03 września 2017

Widać bywają również osoby wybredne ale dla mnie książka jest nie droga i wydaje się być całkiem ciekawa, a sam mnóstwo w niej błędów nie zauważyłem. Polecam każdemu.

Czytelnik | 2017-09-03
Przeczytana: 03 września 2017

Książka nie jest zbyt długa ale sama fabuła jest dość ciekawa i wciągająca.

Znawca | 2017-09-03
SkazanaNa Książki | 2018-02-01