poradniki

Jak założyć warzywnik w małym ogrodzie. Warzywa można uprawiać nawet w małym ogrodzie w dowolnym miejscu a na rabacie wśród kwiatów, pod oknem, przy schodach, wzdłuż ścieżki. Mogą też być ozdobą ogrodu. Nie wierzysza Sprawdź.W poradniku znajdziesz informacje, jak założyć i pielęgnować warzywnik, jak uprawiać go w kolejnych latach, jak komponować rośliny oraz jak przechowywać i konserwować zebrane warzywa, by zachowały wartości odżywcze i smakowe.Uzupełnieniem poradnika jest kalendarz uprawy na cały rok oraz katalog ze zdjęciami i opisami 50 wartościowych gatunków dobrze znoszących polskie warunki.załóż warzywnik a jedz smacznie, zdrowo i tanio.