Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach - II wydanie

Wydawnictwo: PragmatIQ sp. z o.o.
biznes, finanse
PragmatIQ

Jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej! Prawo, podatki, rachunkowość, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o spółce komandytowej w 333 pytaniach i odpowiedziach. Publikacja jest wynikiem wielu lat doświadczeń prawników i doradców podatkowych z Kancelarii Prawnej PragmatIQ z Poznania, które zostały zebrane w czasie pracy z Klientami oraz z Czytelnikami portali...

Jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej!
Publikacja jest wynikiem wielu lat doświadczeń prawników i doradców podatkowych z Kancelarii Prawnej PragmatIQ z Poznania, które zostały zebrane w czasie pracy z Klientami oraz z Czytelnikami portali Komandytowa.pl oraz Doradzamy.to. Dedykowana jest zarówno praktykom, jak i teoretykom zainteresowanym spółką komandytową, m.in. księgowym, przedsiębiorcom, prawnikom. Została przygotowana w oparciu o stan prawny na dzień 1 kwietnia 2017 r.

źródło opisu: PragmatIQ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 2017

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

KatarzynaG | 2016-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2016

Świetna, dopracowana pod każdym względem pozycja. Uporządkowana, przez co ułatwiająca znalezienie niezbędnych informacji, estetycznie wydana i przede wszystkim wyczerpująca, jeśli chodzi o wiedzę dotyczącą spółki komandytowej. Myślę o przekształceniu mojej spółki, dlatego też zdecydowałam się kupić książkę i po poznaniu odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, mogę śmiało polecić ją każdemu, kogo interesuje ta tematyka - nawet laikowi! Odpowiedzi są napisane w sposób zrozumiały i prosty, co wyróżnia tę książkę na tle innych. Polecam serdecznie.

Krzysztof | 2017-02-14
Przeczytana: styczeń 2017