Bezseksowny Mąż Co Robić Gdy Mu Do Miłości Chęci Nie Staje. Poradnik Dla Żon I Kochanek

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Autorzy para znanych amerykańskich psychologów i lekarzy opisuj i analizują związki bez seksu, w których to właśnie mężczyzna podejmuje decyzję o zaprzestaniu współżycia z partnerką. z medialnych wypowiedzi krajowych seksuologów wynika, że mamy z nim do czynienia także w Polsce. Autorzy starają się znaleźć odpowiedź na wiele pytań związanych z tym problemem. Jakie są odczucia i reakcje tak potraktowanych partnereka Jakie kroki partnerzy podejmują, by ten problem rozwiązaća Jak należy postępować, aby małżeństwo bez seksu przeobraziło się w intymny związek pełen namiętności, pożądania i miłościa Co robić, by nie dopuścić do rozkładu małżeństwaa Co robić, by nie popaść w depresjęa

mka17t | 2014-04-10
moniczek | 2016-11-13