Chudnij Z Indeksem Glikemicznym

Wydawnictwo: BIS
poradniki

Chudnij z indeksem glikemicznym to niezwykle przystępny i przejrzysty poradnik stosowania diety opartej o indeks glikemiczny produktów spożywczych. Dieta IG jest łatwym, zdrowym i skutecznym sposobem pozbycia się nadwagi i utrzymania prawidłowej masy ciała, a przy tym zwiększenia energii życiowej i poprawy stanu zdrowia. Nie trzeba liczyć kalorii ani głodować ? wystarczy zrezygnować z jedzenia potraw o wysokim indeksie glikemicznym. Książka zawiera kolorowe tabele produktów, które możemy jeść do woli, tych, na które możemy pozwolić sobie od czasu, oraz tych, które należy wykluczyć z jadłospisu. Znajdziemy tu także przepisy na bardzo smaczne dania o niskim indeksie glikemicznym, dzięki którym zmiana nawyków żywieniowych okaże się zupełnie prosta i przyjemna.Rick Gallop od wielu lat przewodniczy Fundacji ds. Zapobiegania Chorobom Serca i Udarom w Toronto, organizacji propagującej zdrowy styl życia. Książka Chudnij z indeksem glikemicznym, oparta na osobistych doświadczeniach dietetycznych autora oraz wynikach badań naukowych, stała się bestsellerem w Kanadzie, USA oraz wielu krajach Europy.

źródło opisu: Matras

Spluczka20 | 2013-06-08
Przeczytana: 08 czerwca 2013

Bardzo ciekawa książka na temat diety z indeksem glikemiczny. Łatwe do przyswojenia porady zywieniowe.Co jeść a czego nie. Gorąco polecam to wszsytkim osobom które chcą dowiedzieć sie przydatnych informacji na opisany powyżej temat, ale w szczególności dla tych którzy maja dosyć swojego dotychczasowego sposobu posilania się.

Ewa | 2015-03-06
Przeczytana: 14 listopada 2015