Kuchnia wegetariańska

Wydawnictwo: Świat Książki
wegetarianizm

zasmakuj w zdrowych, kolorowych, doskonale skomponowanych i bogatych w składniki odżywcze daniach! O zaletach diety wegetariańskiej nikogo nie trzeba dziś przekonywać korzystnie wpływa na trawienie, pomaga osobom z chorobami układu krążenia, poprawia odporność... zatem a zapraszamy do kuchni wegetariańskiej! Autorka przedstawia stosowane w niej produkty i zasady, by później rozbudzić nasze apetyty ciekawymi przepisami na zupy, sałatki, dania gotowane na parze, dania z patelni i z piekarnika, a także ciasta i desery. Wśród propozycji tarta warzywna, kotleciki z tofu, sznycle z boczniaków, musaka z soją.

Magda | 2012-11-05
just_kot | 2012-02-04