Fotografia cyfrowa od A do z

Wydawnictwo: Muza
poradniki

zawiera wyczerpujące informacje:jak poprawnie fotografowaćjak zrobić zdjęcie o dużych walorach artystycznychjak ustawić optymalne parametry wykonania zdjęciao świetle, barwach i oświetleniuo budowie i zasadach działania aparatu fotograficznegoo niezbędnym wyposażeniu dodatkowymo zmianie komputera domowego w eletroniczną ciemnięo wprowadzaniu do komputera i drukowaniu zdjęćo poprawianiu zdjęć i wprowadzaniu efektów specjalnycho stworzeniu własnej galerii zdjęćo prezentacji zdjęć w mediach elektronicznych500 zdjęć, rysunków, schematów oraz zrzutów z ekranu programów fotograficznych.Wkładka do książki: jaki aparat wybrać, czym się kierować podczas zakupuaJerzy Fedak absolwent wydziału operatorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w łodzi. Autor publikacji prasowych z dziedziny fotografii. Laureat wielu nagród na konkursach w kraju i za granicą. Odznaczony medalem z okazji 150-lecia fotografii.

katiakate | 2016-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2016