Nie ze mną takie tere-fere

Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska
Wydawnictwo: Znak
Barry Loser. I am not a Loser
przygodowa

Moje życie zawsze było super – miałem najlepszego kumpla Bączka i należałem do fajnych dzieciaków. Ale… odkąd w szkole pojawił się Darek Darenowski ze swoją paskudną krokodylą gębą, nie daje mi żyć. Darenowski wiecznie siorbie oranżadę z puszki, beka mi do ucha, a potem wykonuje swój nieznośny taniec i przezywa mnie na melodię „Sto lat, sto lat”, co oczywiście nie wychodzi, bo sylaby się...

Darenowski wiecznie siorbie oranżadę z puszki, beka mi do ucha, a potem wykonuje swój nieznośny taniec i przezywa mnie na melodię „Sto lat, sto lat”, co oczywiście nie wychodzi, bo sylaby się nie zgadzają. Ale spokojnie – żaden cwaniaczek mi nie podskoczy!

źródło opisu: http://www.wydawnictwoznak.pl/wirtualnaksiazka,id,5828

źródło okładki: http://www.wydawnictwoznak.pl/wirtualnaksiazka,id,5828

Emi2007 | 2018-06-08
Przeczytana: 08 czerwca 2018

ciekawa i zabawna książka, opisuje przygody Bartka Frajera, i jego wroga z krokodylą twarzą

tikichomiktaki | 2017-07-08

Lubię recenzować książki dla dzieci, bo czytając je można samemu czasami poczuć się dzieckiem. Poza tym wiele z nich, to naprawdę mądre i wartościowe pozycje, które chętnie kiedyś sama podsunę swoim dzieciom. Dodatkowo uważam, że każdy rodzic powinien mieć chociaż ogólne rozeznanie na temat tego, co czytają jego pociechy. Nic, tylko czytać książki dla dzieci, o dzieciach i z dziećmi.

Staram się nigdy nie zrażać okładką, a zdarza się, że są one mega nieudane i odstraszają czytelnika już na samym wstępie. Tak było np z książką "Milo. Odklejone po(d)pisy", której zarówno okładka, jak i tytuł zupełnie nie współgrają z jej treścią, a szkoda bo ta niezwykle wartościowa i wzruszająca pozycja traci przez to na pewno spore grono potencjalnych czytelników. Nie może zatem dziwić, że "Nie ze mną takie tere fere" również zostało przeze mnie już na wstępie obdarzone dużym kredytem zaufania.

Powiem tak i mówię to z żalem: chyba nigdy w życiu jeszcze nie rozczarowałam się tak bardzo książką...

Marta_0875 | 2017-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2017

jestem zadowolona! książka dla tych młodszych czytelników, których nie dziwią zapewne przygody Frajera opisywane w książce.;) mi się podobała, synowi również. To książka, którą mega szybko się czyta, jest napisana prostym językiem. Mój syn pochłonął ją w dwa dni, a naprawdę nie jest mega fanem czytania (no nie licząc tego typu książek.;)) )

Tymoteusz | 2018-11-10
Domi | 2018-06-30