flora i fauna

Praktyczny poradnik dla hodowców kóz oraz dla osób, które dopiero planują rozpocząć ich chów lub hodowlę! Każdy, kto chce mieć choćby jedną kozę w gospodarstwie, powinien go przeczytać. W książce znajdziesz porady na temat: różnych ras i kierunków użytkowania, pomieszczeń, utrzymania i żywienia według aktualnych przepisów, przydomowego przetwórstwa mleka koziego, najczęściej występujących chorób, ich profilaktyki i leczenia. Niezbędna wiedza w atrakcyjnej cenie!

Kasia Tok | 2015-01-04
Darth_Morrigan | 2013-03-27