Balkon i taras zielona oaza

Wydawnictwo: Publicat
flora i fauna

Maja Popielarska jest nie tylko znaną i lubianą prezenterką telewizyjną (prowadzi prognozy pogody oraz autorskie programy Maja w ogrodzie i Grunt to zdrowie ),

| 2013-05-10
Przeczytana: 10 maja 2013

Książka mi się podobała, mnóstwo pięknych obrazków, widać pasję autorki, szkoda że mam tylko malutki balkonik w bloku, a nie wielki taras i ogród w domu:)

izomorfia3 | 2014-01-06
Przeczytana: 31 grudnia 2013

Czytając miałam wrażenie ,że jestem na wykładzie-nudnym,szybko przeprowadzonym...

Zastanawiam się po co pojawiają się takie książki(aż 5 już powstało wow!!!)-to mój pierwszy poradnik-nic nie wnoszący,mało odkrywczy ,napisany jak dla przedszkolaka -bardziej pamiętnik z refleksjami i wspomnieniami,niż poradnik ogrodnika!!!

Dobrze ,że to prezent-sama nigdy bym nie kupiła takiej książki -strata pieniędzy!!!

Przeczytana: 18 stycznia 2012

Spodziewałam się czegoś wiecej... Żałuję, że zakupiłam. Są ciekawsze pozycje w księgarniach. Tematy tylko "liźniete", za dużo narzucania własnego stylu i gustu przez co "oferta" jest uboga. Pokazuje tylko jedyną słuszną (wg Pani Mai), bardzo zachowawczą drogę.

lis | 2015-05-19

Lektura dla bardzo początkujących ogrodników.

A_anna11 | 2017-01-11
Przeczytana: 01 stycznia 2016