Stan zagrożenia

Wydawnictwo: Rebis
Code Blue-Emergency
837301490X
Stan, zagrożenia

Gdy w Szpitalu pojawia się stażystka z Sommaradvy, nic nie zapowiada kłopotów. Wielogatunkowe środowisko jest jednak dla Cha Thrat zaskoczeniem, a zasady, którymi się kieruje, różnią się od wpojonych jej surowych reguł etycznych. Mimo sympatii otoczenia Sommaradvanka popada więc ciągle w kłopoty. Czy wyprawa na Goglesk, w trakcie której Cha Thrat opiekuje się uzdrawiaczem Khone’em, a...

Czy wyprawa na Goglesk, w trakcie której Cha Thrat opiekuje się uzdrawiaczem Khone’em, a następnie odkrywa rasę przemierzających kosmos inteligentnych pasożytów, coś zmieni? Czy uratuje jej stojącą pod znakiem zapytania karierę?

James White (1928–2001) – genialny twórca SF. Współwydawca czasopism „Slant” i „Hyphen”. Po raz pierwszy publikował w „Astounding Science Fiction”. Największą popularność przyniósł mu cykl powieści o medycynie kosmicznej.

źródło opisu: www.rebis.com.pl

Aliath | 2016-11-21