Wykorzystaj swój potencjał. Zdobądź bogactwo i odnieś sukces

Okładka książki Wykorzystaj swój potencjał. Zdobądź bogactwo i odnieś sukces Joseph Murphy
Okładka książki Wykorzystaj swój potencjał. Zdobądź bogactwo i odnieś sukces
Joseph Murphy Wydawnictwo: Rebis poradniki
poradniki
Rebis
9788375101980

"Zdobądź bogactwo i odnieś sukces" to tytuł, który sugeruje, że jego treść będzie się skupiać na sprawach materialnych, finansowych, zawodowych, na pieniądzach. To również znajdziemy w tej książce, ale wcale nie w takiej wielkiej dawce.
Ta książka oferuje o wiele więcej 😃

Niektórzy postrzegają ubóstwo jako cnotę, zwłaszcza wśród wyznawców katolicyzmu spotykałam się z takim stwierdzeniem. Że chęć zdobycia bogactwa to diabelskie zakusy, a gdy ktoś ma dużo pieniędzy to pomogły mu je zdobyć siły nieczyste 😅 autor skutecznie rozprawia się z takim myśleniem.

Ponadto wskazuje, że mamy prawo do wielkich pragnień i marzeń i leżą one w naszym zasięgu, jeśli odpowiednio się postaramy 😃
Poświęcono też sporo miejsca na opisanie woli, wyobraźni, sile decyzji - bardzo mnie te tematy interesują i myślę, że dla wielu znajdzie się tam sporo cennych wskazówek.

Autor pisał tu moim zdaniem ciekawie na wiele tematów życiowych, na tematy, które dotyczą każdego człowieka, sukces to nie tylko pieniądze, nie każdy potrzebuje bogactwa do szczęścia. Tu w recenzji nie wybrzmiewa to z należytą głębią, ale chcę po prostu nakreślić co można znaleźć w tej książce 😃

Może pamiętacie, że poprzedni tom tej serii niezbyt mi się spodobał i miałam obawy co do tego. Tu też się pojawiały nawiązania do Biblii, aczkolwiek miałam wrażenie, że nie były już tak nachalne (albo tom 1 dobrze mnie przygotował na kolejne 😂) i naprawdę dobrze czytało mi się tę książkę.

Bardzo mi się spodobała, zaznaczyłam sobie trochę fragmentów, wiele z nich było inspirujących, skłoniło mnie do refleksji. A nawet jeśli nie uzyskałam konkretnych odpowiedzi na pewne aspekty, to otrzymałam kierunek, w jakim mogę podążać.

Ta książka oferuje o wiele więcej 😃

"Wykorzystaj swój potencjał. Zdobądź bogactwo i odnieś sukces" to kolejna inspirująca i mądra książka autorstwa Josepha Murphy'ego. Znany z wcześniejszych bestsellerów, autor w swoim najnowszym dziele nie zawodzi, przynosząc czytelnikom praktyczne i skuteczne narzędzia do transformacji życia.

Książka jest pełna mądrości, jak skutecznie wykorzystać własny potencjał, by osiągnąć bogactwo i sukces. Murphy przekonuje nas, że każdy z nas ma w sobie ogromne możliwości, które tylko czekają, aby zostały odkryte i wykorzystane. Wnikliwie analizuje procesy myślenia i podpowiada, jak zmienić negatywne przekonania, które nas ograniczają, na pozytywne i konstruktywne przekonania, które pomogą nam odnieść sukces.

Książka prezentuje wiele konkretnych przykładów ludzi, którzy dzięki zrozumieniu i wykorzystaniu swojego potencjału osiągnęli bogactwo i sukces w różnych dziedzinach życia. To wciągające czytanie, które nie tylko inspiruje, ale również daje narzędzia do działania.

Murphy skupia się nie tylko na zdobywaniu materialnego bogactwa, ale również na osiągnięciu wewnętrznej harmonii i spełnienia. Pokazuje, że sukces nie polega tylko na zewnętrznych osiągnięciach, ale także na wewnętrznym rozwoju i dążeniu do pełni swojego potencjału.

Język, w jakim napisana jest książka, jest klarowny i zrozumiały, co czyni ją przystępną dla każdego czytelnika. Murphy unika zbytniej filozofii i skomplikowanych teorii, skupiając się na praktycznych i stosowalnych wskazówkach.

Autorytet Josepha Murphy'ego jako autora poradników życiowych wszech czasów zostaje potwierdzony również w tej książce. Jego wiedza i doświadczenie sprawiają, że czytelnik ma zaufanie do przedstawianych przez niego idei i technik.

Podsumowując, "Wykorzystaj swój potencjał. Zdobądź bogactwo i odnieś sukces" to kolejna wartościowa pozycja w dorobku Josepha Murphy'ego. Książka jest pełna motywujących historii, mądrych porad i skutecznych technik, które pomagają czytelnikom odkryć i wykorzystać swój potencjał do osiągnięcia sukcesu i spełnienia w życiu. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto pragnie poprawić jakość swojego życia i zbudować trwały fundament pod swoje aspiracje.

Moja ocena: 8/10

Książka jest pełna mądrości, jak skutecznie wykorzystać własny potencjał, by...

Ksiazka napisana bardzo przystepnym jezykiem,szybko sie czyta,polecam

Ksiazka napisana bardzo przystepnym jezykiem,szybko sie czyta,polecam

O.K.

O.K.

Bardzo ciekawa pozycja. Czytając ją jednak, zgodnie z radą udzieloną we wstępie, podeszłam do twierdzeń w niej zawartych z otwartością, nie bezpośrednio.

Bardzo ciekawa seria książek otwierająca umysł i zmuszająca do refleksji. Dla mnie bardzo dobra pozycja.

• Audio🎧
  • 1000 książek
  • Psychologia/Rozwój osobisty
  • Ezoterycznie

Joseph Murphy Wykorzystaj swój potencjał. Zdobądź bogactwo i odnieś sukces Zobacz więcej