Tradycyjne wędzenie

Wydawnictwo: AA
978-83-61060-30-7

Stop mięsopodobnym! Coraz więcej ludzi przedkłada smak sklepowych wędzonek, baleronów i kiełbas, choćby nosiły nie wiadomo jak obiecujące imiona jak np. szynka babuni czy przysmak dziadka, na wyroby domowe. Ci, którzy na działkach czy w ogródkach sklecili własne wędzarnie będą mogli, dzięki naszemu poradnikowi, uzupełnić swoją wiedzę o tajnikach wędzenia. Dowiemy się wszystkiego co potrzebne żeby własnymi siłami wyprodukować rozmaite pyszności. Tak naprawdę potrzebujemy do tego tylko kawałka ziemi. Optymalne wymiary wędzarni wynoszą 2x2 m, a więc naprawdę nie wiele. Popróbujmy, naprawdę warto!

źródło opisu: wyd. AA, 2008

Natalia | 2016-12-18