Metody łagodzenia bólu podczas porodu

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320038330
poradniki

Ból porodowy jest jednym z najsilniejszych doświadczanych przez kobietę. Autor uświadamia oczekującym na narodziny dziecka przyszłym matkom, że w tak ważnej dla nich chwili nie muszą cierpieć i samodzielnie zmagać się z bólem. Książka pozwala na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących łagodzenia bólu porodowego. Przedstawione zostały w niej wszystkie stosowane obecnie w położnictwie metody, zarówno naturalne, jak i farmakologiczne, ich wady, zalety, wskazania oraz przeciwwskazania do stosowania. Dokładna charakterystyka każdego ze sposobów znieczulania, pozwala dokonać odpowiedniego wyboru znieczulenia podczas porodu.

Magda | 2016-08-19
Przeczytana: 02 grudnia 2016