Bóle kręgosłupa skuteczne metody walki i zapobiegania

Wydawnictwo: Astrum
9788372491923
zdrowie, medycyna

Z czego zbudowany jest kręgosłup? Co nazywamy kręgozmykiem? Jak zdiagnozować skoliozę? Kiedy udać się do lekarza? Korzystać z pomocy masażysty czy chiropraktyka? Co to są zabiegi wygrzewania kamieniami leczniczymi? Czemu służą zabiegi bioterapeutyczne? To pytania, które nurtują bardzo wielu ludzi. Nasz tryb życia, ciągły pośpiech, godziny przed komputerem, brak ruchu sprawiają bowiem, że coraz więcej, coraz młodszych osób uskarża się na bóle pleców ? bardzo dokuczliwe i intensywne bóle. Jak się

Tineczka1991 | 2013-12-28
edzia1524 | 2013-11-23