The Survivors
8370019056
Fantastyka
Szymon

Dane, Rianna i jaszczur Aratak, jedyni, którzy wyszli zwycięsko z krwawego Polowania na Czerwonym Księżycu, okryli sie sławą i zdobyli fortunę. Wiedli życie na gwiezdnych szlakach - o dziwo bezbarwne - do czasu, kiedy zostali poproszeni o zbadanie tajemnicy Zamkniętego Świata, jednej z planet Belsara, zamieszkiwanego przez dwie rasy istot rozumnych. Na Belsarze Cztery w dziwnych okolicznościach zaginęła załoga stacji badawczej, a także ekspedycja poszukiwawcza.

źródło opisu: http://encyklopediafantastyki.pl/index.php/Plik:Zwyciezcy1.jpg

źródło okładki: http://encyklopediafantastyki.pl/index.php/Plik:Zwyciezcy1.jpg