Jak fotografować absolutnie wszystko aparatem cyfrowym

Wydawnictwo: National Geographic
poradniki

G+J RBA Rok wydania 2008 Stron: 384 Format: 26.4x22.5cm Oprawa: TwardaCokolwiek chciałbyś sfotografować ? podpowiemy Ci, jak to zrobić: dzieci, wakacje, martwa natura, przyjęcia, ogrody, zwierzęta domowe, krajobrazy, budynki, zbliżenia, przyroda, śluby, niemowlęta, portrety, panoramy, sport, miasta, abstrakcje, dzikie zwierzęta, akty, zachody słońca, kwiaty. Zastanawiasz się, jaki aparat kupić, czy zainwestować w dodatkowy sprzęt, na czym poleca komputerowa obróbka zdjęć? Nie wiesz, jak dobrze skadrować zdjęcie, nastawić przesłonę, ostrość i czas naświetlania? Tom Ang w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób odpowie na te i na wiele innych pytań w oryginalnym, bogato ilustrowanym przewodniku, zawierającym szczegółowe instrukcje i profesjonalne porady. Krok po kroku, dowiesz się wszystkiego, co niezbędne, aby robić doskonałe zdjęcia cyfrowe w każdych warunkach.

Filip | 2013-07-12

Bardzo dużo przykładów, zdjęć, mało tekstu. Bardzo dobra dla początkujących, czy dla osób które chce się zainteresować fotografią.

klisza | 2011-01-21

Książka, ma w sobie dużo pożytecznych rad, ale naprawdę jest przeznaczona dla początkujących fotoamatorów. W sam raz na początek przygody z fotografią, taki "przedsmak", czyli to, co wypada umieć, każdej zainteresowanej tym tematem, osobie.

Joanne | 2010-10-03

Ładna i przejrzysta książka. Kompendium zasad w fotografii cyfrowej. Jednak przeznaczona bardziej dla fotoamatorów.

kulaburząca | 2016-11-17
Maluch | 2016-03-23