Rośliny balkonowe

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
flora i fauna

Kto z nas nie marzy o tym, by zjeść śniadanie na atrakcyjnie przystrojonym kwiatami balkonie lub rozkoszować się zapachem kwitnących roślin podczas wieczornego odpoczynkua Każdy balkon może się stać kolorowym i pachnącym rajem kwiatowym, trzeba tylko wiedzieć, jak dobrać i pielęgnować rośliny. Dzięki poradnikowi z łatwością stworzysz balkon swoich marzeń: bajecznie kolorowy, różany, aromatyczny, zacieniony, ozdobiony roślinami zwisającymi i pnącymi, ziołowy lub będący rajem dla dzieci.Twórcze pomysły do naśladowaniaPraktyczne porady dotyczące sadzenia i rozmnażania roślinKalendarium pielęgnacji na cały rokSzczegółowy opis roślin balkonowych: klasycznych, cebulowych, sukulentów, pnączy, ziół, roślin jagodowych i drzew owocowych, warzyw

Cytrynka | 2011-12-31
Na półkach