zasady Marthy 10 przepisów na sukces w biznesie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
poradniki

Martha Stewart legendarna amerykańska bizneswoman polskiego pochodzenia, guru nie tylko gospodyń domowych i nie tylko w USA w swoim pierwszym poradniku na temat przedsiębiorczości zwraca się przede wszystkim do tych, którzy dopiero myślą o zmianie życia i założeniu własnej firmy. Przekonuje, że powodzenie w biznesie zapewnia pasja spełniania marzeń i robienie tego, co się lubi najbardziej. Opierając się na wieloletnich doświadczeniach w budowaniu, a następnie rozwijaniu własnej firmy, przedstawia sprawdzone strategie i praktyczne rady, jak sprawić, by praca przynosiła nam zadowolenie i odpowiednie dochody, jak przekuć marzenia w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Ten silnie motywujący poradnik może stać się pożyteczną lekturą także dla właścicieli firm i zarządzających przedsiębiorstwami, którzy szukają kreatywnych i innowacyjnych sposobów na sukces.

prylka | 2012-05-18
Na półkach: Przeczytane, Rok 2013