Jeźdźcy losu: Naznaczeni

Wydawnictwo: Wydawnictwo internetowe e-bookowo
Gumisiek

Dwaj bracia zostają przeniesieni tunelem czasoprzestrzennym do innego świata. Oparty jest on o zasady bezwzględnego prawa przyrody, magii i władzy mrocznego Tenebratosa. Na swej ścieżce spotkają wrogów i przyjaciół, zmierzą się z swoimi strachami i słabościami. Czy uda im się odnaleźć drogę powrotną do domu? Czy staną na wysokości powierzonego zadania? Kto zginie, a kto przeżyje? Skąd się tam wzięli i czy jest logiczne wyjaśnienie wszystkich pozornych zdarzeń? Nic nie jest oczywiste. Poznaj świat Azastum oraz unikalne stworzenia tam żyjące i przeżyj prawdziwą przygodę.

źródło opisu: https://www.naukowa.pl/Ebooki/jezdzcy-losu-naznaczeni-1281068

źródło okładki: https://www.e-bookowo.pl/imagesdb_2a31850d2e467996b9614a5fe59a0bfe.jpg

Lenariel | 2017-07-25
Na półkach: Chcę przeczytać, ***