Grzyby z własnej uprawy

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Grzyby z własnej uprawy czy to możliwe? Czemu nie! Spróbuj, zobaczysz, jakie to fascynujące! Z tego poradnika dowiesz się, jak z powodzeniem prowadzić uprawę grzybów w ogrodzie, na balkonie, w piwnicy, a nawet w donicy, w mieszkaniu. Zobaczysz, jak rosną grzyby na słomie, drewnie oraz kompoście. Dowiesz się, czy możliwa jest uprawa trufli i prawdziwków. Dzięki własnej uprawie poznasz smak grzybów rzadko sprzedawanych w sklepach, a będących wielkimi rarytasami zimówki, pochwiaka, czernidłaka i innych. Przepisy z różnych krajów Europy na smaczne dania z grzybami.

MrGwyn | 2017-08-22
Pablito Diaboliq | 2013-11-22