Jak opiekować się rodzicami którzy kiedyś opiekowali się Tobą

Wydawnictwo: Bellona
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Poradnik dla tych, którzy w pewnym momencie życia muszą zatroszczyć się o swoich podupadających na zdrowiu rodziców. Autor, doświadczony lekarz geriatra, podaje typowe objawy starzenia się i demencji. Każdy problem przedstawiony jest z perspektywy rodzica, opiekuna i lekarza. Dowiadujemy się więc najpierw, jakie są możliwe przyczyny trudnych zach

natalija24 | 2015-01-05

Przeczytałam to, ponieważ było lekturą na przedmiot na uniwersytecie. Ponieważ temat ten jeszcze nie dotyczy mnie i moich rodziców, staram się o tym tyle nie myśleć i książka mnie trochę przytłoczyło. Jestem świadoma, iż taka będzie rzeczywistość , jednak póki co nie chce się tak mocno w to zagłębiać i ten raz wystarczy. Pomimo tego, książka warta polecenia, wiele uwag, rad i schematów co robić w danej sytuacji. Spis treści pozwala na szybkie znalezienie interesującego topiku, napisane prostym językiem, zrozumiałym i czytelnym.

Darek | 2014-12-29
Aniołeczek | 2011-02-19