Z penisem jak z mężem. Trudno o ideał

5 (8 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Mężczyźni wyznają, że kochają nawet najmniejszą część naszego ciała. W praktyce bywa całkiem inaczej. To seksualne leniuchy. Niejednej z nas łatwiej pojechać do Francji, niż przeżyć udane pieszczoty francuskie. W seksie wyobraźnia może więcej niż technika. Szczególnie jeżeli dotyka się mężczyzna , z którym łączą cię dzieci, kredyty i długi staż małżeński. Dobry seks jest wiecznie młody.

BagatElka | 2014-09-24
Przeczytana: 23 września 2014

Kupiłam tę książeczkę za 5 zł bo tyle brakowało do darmowej przesyłki.
Myślałam,że to będzie zabawna opowiastka o figlowaniu a już na początku dostałam seksualną instrukcję obsługi pani i pana.Dalej też szału nie ma.
Właściwie nic nowego ani tym bardziej zabawnego.
To po prostu zlepek felietonów,który wydano w formie książeczki bo książką tego nazwać się nie da.

Jak dla mnie to nic szokującego tutaj nie ma ani tym bardziej namawiania do zdrad.Jeśli ktoś zechce to uczynić to żadne poradniki ani wymówki nie są do tego potrzebne.
A panowie zamiast się oburzać to powinni przeczytać te kilkanaście stron bo możliwe,że nauczą się czegoś pożytecznego;-)

ravenous | 2013-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2013

Czuję głęboki niesmak po lekturze tej "książki".
Autorka chyba nie lubi facetów.
Jak można tak nachalnie namawiać do zdrady partnera, nazywając ją "eksperymentem erotycznym" i obiecując zdradzającej kobiecie "odmłodzenie, poprawę nastroju i świetne samopoczucie"? Straszne.
Tak wysoką ocenę daję tylko ze względu na kilka ciekawych pomysłów urozmaicenia życia erotycznego, na które natknąłem się brodząc wśród słownych wymiocin autorki, rzygającej w moim kierunku z każdej strony tego "dzieła", które w żadnej mierze nie było warte wydanych na nie prawie pięciu złotych.

kaka | 2016-06-09
Magdalena | 2015-01-01