ćwicz razem ze swoim psem. Poradnik zdrowego stylu życia

Wydawnictwo: Bellona
sport

Ta książka to doskonały poradnik dla wielu osób pozwala bowiem uzyskać informacje i ocenić własny typ budowy ciała, wagę, nawyki żywieniowe oraz poziom sprawności fizycznej w możliwie najbardziej obiektywny sposób, dokonując jednocześnie takiej analizy dla naszych psich towarzyszy życia. Pomocne kryteria oceny, wskazówki na temat żywienia i pomysły ćwiczeń fizycznych dla ludzi przeplatają się z rzetelnymi poradami i propozycjami na temat psów. Jeśli osiągnięcie optymalnej masy ciała, zyskanie dodatkowej energii i sprawności umysłowej oraz doświadczenie wprost niezliczonych korzyści dla zdrowia nie jest dostateczną motywacją, żeby rozpocząć program aktywności ruchowej, być może stanie się nią świadomość równie dobroczynnego wpływu ruchu na naszego psa.

Kasiasss | 2012-09-22

Książka super. Mówi nam jak sprawdzić czy mamy nadwagę, jaki typ budowy, jak zacząć treningi zarówno nasze jak i psa, jak odżywiać siebie i psa, jaki sport uprawiać (i jakie są z każdego korzyści i minusy), opisuje psie sporty. Zawiera dużo zdjęć i obrazków.

scarpeta | 2016-07-09
Porshia | 2015-09-19