Pilates

Wydawnictwo: Rebis
sport

Pilates to doskonały program, który pozwala zbudować świetną kondycję, zrzucić zbędne kilogramy i wyrzeźbić smukłą sylwetkę bez forsownych ćwiczeń. Dlatego nadaje się nie tylko dla ambitnych wyczynowców, ale i dla osób, które chcą wrócić do zdrowia po przebytych kontuzjach.Autor przystępnie i z humorem opisuje wiele ćwiczeń, które można wykonywać samodzielnie w domu lub na zorganizowanych zajęciach. z książki tej dowiesz się m.in., jak: zyskać świadomość własnego ciała i jego możliwości, uelastyczniać, rozciągać i ćwiczyć wszystkie grupy mięśni i stawy, pomysłowo wykorzystywać różne przyrządy: piłki rehabilitacyjne, taśmy elastyczne czy hantle, trenować nie tylko na siłowni albo w domu, ale także w pracy lub na przystanku autobusowym.Dzięki tej książce uzyskasz wspaniałe rezultaty!

Karolina | 2013-09-07
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, 2013