Ogrody Projekty Polskich Architektów Krajobrazu

Wydawnictwo: Muza
poradniki

85 projektów architektów krajobrazu, dzięki którym możesz stworzyć i zmienić swój ogród. Album jest prezentacją dokonań polskich architektów krajobrazu. Projektanci odsłaniają przed czytelnikami tajniki profesjonalnego warsztatu oraz tajemnice własnych stylów. Projekty pogrupowano ze względu na style ogrodowe. Ogrody na tarasach i patia łączą komfort przebywania w mieszkaniu z przyjemnością obcowania z przyrodą. Ogrody miejskie są często azylem dla spragnionych zielonej przyrody mieszczuchów, a wiejskie ucieleśnieniem idei powrotu do życia blisko natury. W projektach małych ogrodów detal staje się niezwykle istotny, a ogrody swobodne, pozbawione układów ścieżek i geometrycznych kształtów, naśladują przyrodę. Na końcu książki znajdują się prezentacje projektantów.

Natalia | 2014-04-12
BlueBird | 2016-06-20