Daj sobie szansę czyli jak zachować młodość i zdrowie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Największy skarb to zdrowie! Dlaczego zatem każdego dnia robimy tak wiele, aby je stracića Pośpiech, stres, brak ruchu, zła dieta i przyzwyczajenia. Szkodzimy sobie mniej lub bardziej świadomie. Sięgnijmy, więc po poradnik Biruty Markuzy i dajmy sobie szansę na zdrowsze i lepsze życie! Biruta Markuza ukończyła Akademię Sztuk Pięknych. Pracowała jako scenograf przy produkcji filmów Wojciecha Hasa, Tadeusza Konwickiego, Janusza Nasfetera, Jerzego Skolimowskiego i innych, w sumie przy 20 filmach. P

Książka | 2013-12-09
Kasia | 2012-10-22