Dziewczyna, która się boi

Wydawnictwo: Amber
Gone Without a Trace
eMM

Twój ukochany zniknął bez śladu. Jak daleko się posuniesz, żeby dowiedzieć się dlaczego? Wychodzisz rano do pracy. Kolejny dzień twojego normalnego życia. Aż do chwili, gdy po powrocie odkrywasz, że twój chłopak zniknął. Lecz jeśli zniknął bez śladu, to dlaczego wciąż czujesz, że ktoś cię obserwuje? Hannah zaczyna rozpaczliwie szukać Matta. Zniknęły jego rzeczy, zdjęcia, sms-y, maile. Od...

Hannah zaczyna rozpaczliwie szukać Matta. Zniknęły jego rzeczy, zdjęcia, sms-y, maile. Od tygodni nie było go w pracy. Jakby w ogóle nie było tych wspólnych czterech lat… Nie pozostało jej po nim nic. Nic oprócz wspomnień. Ale czy może ufać wspomnieniom?
Z każdym dniem pogrąża się w labiryncie szaleńczej obsesji. Każde kolejne szokujące odkrycie zbliża ją do najgorszego: do prawdy...

źródło opisu: Wydawnictwo Amber

źródło okładki: Wydawnictwo Amber

Aneta Wiola | 2017-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2017

"Potem zjawił się on i dał mi światło. Teraz, gdy go zabrakło, zrobiło się jeszcze ciemniej niż kiedyś."

W STRACHU PRZED JUTREM
Hannah wydaje się być prawdziwą szczęściarą. Kochający chłopak, sukcesy w pracy i wierni przyjaciele. Więc kiedy wraca do domu w szampańskim nastroju, gotowa świętować swój zawodowy sukces, zauważa, że nie tylko zniknął jej chłopak Matt, ale także wszystko, co się z nim wiązało. Brak rzeczy osobistych, wyczyszczone wiadomości, zero zdjęć. Tak, jakby w ogóle nie istniał. Hannah popada w obłęd. Opuszcza się w pracy, nie może normalnie funkcjonować. Na darmo szuka swojego ukochanego. Jest jednak ktoś, kto śledzi każdy jej ruch. Czy to Matt? Hannah nie spocznie, póki nie pozna prawdy.

"(...)Byliśmy ze sobą cztery lata - jak mógł tak po prostu odejść bez słowa? I poustawiać wszystkie moje rzeczy dokładnie na ich starych miejscach. Jak gdyby nigdy go tutaj nie było!"

Jestem szczerze zaskoczona tą książką. Myślałam, że już wszystko wiem, w głowie obracałam...

Trzymający thriller psychologiczny od początku do końca wciągnął mnie, pochłonęłam błyskawicznie w jeden dzień, dużo się tu działo. Bardzo znakomita fabuła, zbudowana świetnie akcja budowała napięcie doskonale.
Dla mnie to była lektura świetna, rewelacyjna mnie się spodobała lubię takie książki poczytać mrożące krew w żyłach, z dreszczykiem emocji i grozy.

Arlettt | 2017-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2017

Rewelacyjny thriller psychologiczny. Z początku czytało się trudno ze
względu na małą ilość dialogów a dużo przemyśleń głównej bohaterki.
Tak mniej więcej od połowy książka mnie pochłonęła, skończyłam nad ranem. Nie tego się spodziewałam, ale chyba o to chodzi, żeby autor
nas zaskoczył, a mnie na pewno....
Zakończenie sugeruje możliwą kontynuację, ale nie jest ona konieczna.
Polecam.

karolina94 | 2017-12-13

Wyobraź sobie, że wracasz do domu a Twój chłopak znika bez śladu, nie ma ani jednej jego rzeczy, nie ma też wspólnych zdjęć, połączeń, tak jak nigdy by nie istniał?
Obiecałam sobie, że nie sięgnę już po żadną książkę której tytuł zaczyna się od dziewczyna, na rynku pojawiło się ich tyle, że głowa mała... ale na całe szczęście nie jestem konsekwentna w swoim działania. Ta książka to idealny thriller psychologiczny trzymający w napięciu do ostatniej chwili,widać znaczne nawiązania do książki Zaginiona dziewczyna ale nie jest to kopia. Chętnie sięgnę po kolejne książki tej autorki. Daje dychę.

aleczka | 2017-11-21
Na półkach: Przeczytane, Oddane

Trzymający w napięciu triller, dobrze napisany, zagadkowy, ale na końcu nasunął mi się fragment (wiem, niepoważny w stosunku do trillera:))z "Seksmisjii" "....kobieta mnie bije!!"

Agusja | 2017-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2017

tlumaczenie na polski bardzo ułomne/dobor wyrazow itd, przez co ksiazke gorzej sie czyta

Marta Zagrajek | 2017-08-27

Wkrótce