Skuteczny inwestor. Jak inwestować z zyskiem i unikać wielkich strat

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Po okresie wyjątkowo trudnego rynku giełdowego, który rozpoczął się w marcu 2000 roku, kiedy przeważająca część inwestorów straciła więcej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać postanowiłem przygotować tę książkę, aby wesprzeć kardynalną wiedzą miliony inwestorów w oczekiwaniu na poprawę koniunktury na giełdzie. Zarysowałem wszystkie istotne tematy, ważne metody i techniki, a także kluczowe kwestie, które inwestorzy muszą poznać, jeżeli chcą być wysoce skutecznymi uczestnikami rynku giełdowego. Następnie wybrałem przykładowe wykresy i na każdym zaznaczyłem ważne elementy, które wszyscy inwestorzy muszą zrozumieć, jeśli chcą się nauczyć je czytać. Mogą one pomóc w doskonaleniu umiejętności wyboru najlepszych spółek oraz określenia czasu podjęcia zarówno decyzji kupna, jak i sprzedaży na giełdach, a także rozumienia rynku jako całości.

boseti | 2016-01-01
Matizz_2 | 2013-09-09