Współczesne bujutsu i budo

Wydawnictwo: Diamond Books
bujutsu, budo, sztuki walki
sport

Aikido, judo, karate czy kendo są dziś doskonale znane na całym świecie i cieszą się ogromną popularnością. „Współczesne bujutsu i budo” traktuje o ich historii, celach, metodach treningowych i technikach. Oprócz najbardziej znanych dyscyplin w książce znalazło się również omówienie mniej popularnych systemów używanych przez japońskie wojsko i policję. To jedyna tego rodzaju publikacja na rynku, która powinna dotrzeć do szerokiego kręgu odbiorców ćwiczących japońskie sztuki walki lub po prostu zainteresowanych Japonią.

Andrzej | 2015-06-23
Przeczytana: 22 czerwca 2015