Miej marzenia ... i zrealizuj je!

Wydawnictwo: Logos
poradniki

Miej marzenia ... i zrealizuj je! To co umysł może sobie wyobrazić i w co uwierzyć może także osiągnąć. Każdy gdzieś w głębi duszy piastuje jakieś marzenia. O czym ty marzysz? By wspiąć się na najwyższe szczyty świata? Stworzyć firmę o światowy zasięgu? Zostać senatorem albo nawet prezydentem? Założyć udaną rodzinę? Zdobyć w czymś mistrzostwo? Szybować w przestworzach? Gdybyś mógł zrobić wszystko, czego zapragniesz, co by to było? Większość ludzi nie realizuje swoich marzeń. Rezygnują. Nie udaje im się. Wypadają z trasy. Osiadają na mieliźnie. Albo zbyt skromnie marzą! Teolog Frederick Henry Hedge powiedział: Senne marzenia są aktem czystej wyobraźni, świadczącym o właściwej każdemu człowiekowi zdolności twórczej, która gdyby tylko była dostępna na jawie, mogłaby uczynić każdego na miarę Dantego lub Szekspira .

mariola | 2016-11-24
litpawel | 2015-07-30