Teoria i praktyka poradnictwa i psychoterapii

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Dziesięć szkół i dziesięć teorii jak najlepiej wykorzystać tę wiedzę i ukształtować własny styl prowadzenia psychoterapii. łączenie teorii i praktyki terapeutycznej wszystko, co najważniejsze Bestseller Geralda Corey&a daje nie tylko solidne podstawy dziesięciu współczesnych teorii poradnictwa i psychoterapii pomoże czytelnikowi dokonać mądrego wyboru i ukształtować zintegrowany styl terapeutyczny. W tym wydaniu znajdziemy nowy rozdział: Terapia feministyczna , a także takie zagadnienia jak: zaakcentowanie psychoterapii wielokulturowej i jej implikacji (omówienie tematu w każdym rozdziale), aktualizacja komentarzy na temat teorii psychoterapii oraz wskazówki jak ukształtować własne podejście integracyjne do praktyki terapeutycznej.

magdac | 2014-01-10
Przeczytana: 2010 rok