Red Skin - 2 - Jacky

Wydawnictwo: Scream Comics
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
NNN

Nie łatwo jest zostać amerykańską superbohaterką – o tym właśnie opowiada drugi tom francusko-amerykańskiej koprodukcji komiksowej pt. Red Skin. Tym razem, nasza superbohaterka ma stać się ulubienicą amerykańskich mediów. Ale jak to zrobić w kraju pełnym konserwatyzmu i zacofania, gdzie jedynym aspektem nowoczesności jest automatyczna pralka mająca tyle kanałów co i telewizor…

źródło opisu: www.scream.com.pl

źródło okładki: www.scream.com.pl

czechu | 2017-10-09

Pierwsza część lekko mnie zainteresowała, druga niestety rozczarowała i to mocno. Nie, nie warto

pepe | 2017-10-13
Przeczytana: 12 października 2017