Flirt z samym sobą

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
837377226X
poradniki

Emilia żurek filolog, logopeda, mistrz bioenergoterapii, somatoanalityk, certyfikowany coach and mentor. Doś-wiadczenie zawodowe zdobyła w placówkach oświatowych, w lecznictwie otwartym i na oddziałach szpitalnych jednocześnie prowadząc od 22 lat własne Centrum Terapeutyczno Szkoleniowe. Tajniki psychosomatoanalizy i coachingu poznawała we francuskiej szkole dr R. Meyer a oraz Centre d Entrainement au Coaching & Mentoring J. Chidharom. Autorka artykułów prasowych i licz-nych wykładów na temat komplementarnych metod leczenia. Doskonałe efekty uzyskuje w coachingu indywidualnym i coachingu par, w pracy z zaburzeniami emocjonalnymi. Pomagając osobom z chorobami nowotworowymi z powodzeniem stosuje sprawdzone metody wspomagające leczenie oraz własne, nowatorskie. Wizją Centrum jest stworzenie nowoczesnego ośrodka profilaktyki zdrowia.

Aniołeczek | 2011-02-19