Allegro - kampania grudzień kat. romans

Konsekwencje uwodzenia

Tłumaczenie: Monika Wisniewska
Cykl: Consequences (tom 4)
Wydawnictwo: Pascal
Revealed: The Missing Years
karollllllla

Bestsellerowa seria Konsekwencje powraca! Poznaj nieznane wątki z życia Claire i Tony`ego. Odsłaniają się kolejne elementy mrocznej układanki. Na jaw wychodzą wstrząsające informacje. Czy brakujące fragmenty połączą się w całość? Idealne zakończenie znakomitej serii. Czytałam z zapartym tchem. Powiem to krótko: ta książka jest fantastyczna, perfekcyjna w każdym calu. Po prostu wspaniała!...

Bestsellerowa seria Konsekwencje powraca!
Poznaj nieznane wątki z życia Claire i Tony`ego.
Odsłaniają się kolejne elementy mrocznej układanki. Na jaw wychodzą wstrząsające informacje. Czy brakujące fragmenty połączą się w całość? Idealne zakończenie znakomitej serii. Czytałam z zapartym tchem. Powiem to krótko: ta książka jest fantastyczna, perfekcyjna w każdym calu. Po prostu wspaniała! Musicie ją przeczytać!
Goodreads.com
Życie pisze najlepsze scenariusze.
Dowiedz się, co zaplanowało dla Claire i Tony`ego! Jeśli pokochałaś Christiana Greya i Anastasię Steele, sięgnij po Konsekwencje!

źródło opisu: http://pascal.pl

źródło okładki: http://pascal.pl

Marika | 2016-03-16
Przeczytana: 16 marca 2016

Ta część jest idealnym dodatkiem do „Convicted”, jak i ogólnie do całej serii. Uzyskujemy pełny obraz wydarzeń, które w poprzedniej części zostały trochę pominięte, lub nie były opisane tak szczegółowo. Szczególnie podobały mi się rozdziały z perspektywy Tony’ego, bo można było zobaczyć, jak on reagował w konkretnych sytuacjach i co się z nim działo, kiedy był nieobecny. A punkt widzenia wielu osób nadal mi się podoba i jest dla mnie na plus. I bardzo podobało mi się też to, jak to się wszystko skończyło i fajnie, że mieliśmy też wgląd w dalsze lata, choć chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o Harrym i tej pannie Oliver. ;)
Dodatek na końcu też bardzo fajny, wszystkie postacie zebrane w jedno miejsce i oś czasu podsumowująca wszystkie wydarzenia w tej historii.

Kasia | 2017-10-17
Przeczytana: 17 października 2017

Nie ma takiego tłumaczenia, które zmniejszałoby winy głównego bohatera.
Jak dla mnie ta część to tylko dodatek, bez którego można się obyć.

Asia | 2017-09-05
Przeczytana: 14 sierpnia 2017

No, no, muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Książka jest napisana w zupełnie iny sposób niż poprzednie części. Jest doskonałym dopełnieniem. Czytając poprzednie tomy, czułam się zbyt mało dopieszczona przez autorkę. Bardzo dużo było nie wyjaśnionych spraw. Czułam dość spory niedosyt. Ale warto było poczekać. Teraz jestem w 100% usatysfakcjonowana. Cała seria jest dla mnie niesamowita. Wiem, że nie każdy przepada za takim rodzajem literatury, ale ja sama osobiście uwielbiam, oczywiście dobre romanse. Ogromnie polecam!

KobieceRecenzje365 | 2017-09-01

Consequences to jedna z najlepszych serii, jakie czytałam w swoim życiu. Aleatha Romig stworzyła historię, od której nie sposób się oderwać. To emocjonujący rollercoaster wydarzeń, który pochłania czytelnika w głąb wydarzeń. Polubiłam Claire, pokochałam Tony'ego, który okazał się największą zagadką tej serii. Dziś zapraszam Wam na krótką recenzję czwartego tomu pt. „Konsekwencje uwodzenia”, w którym poznajemy męski punk widzenia nie tylko Tony'ego, ale także kilku męskich bohaterów, którzy odegrali ważne role w tej historii.

„Życie pisze najlepsze scenariusze. Dowiedz się co zaplanowało dla Claire i Tony'ego!”

Każdy, kto jest wielkim fanem tej serii, wie, jak wyglądała historia Tony'ego i Claire. Wie, w jaki sposób się „poznali”. Wie, od czego wszystko się zaczęło. Ta historia nigdy nie była cukierkowym romansem, szczególnie część pierwsza. Myślę, że po tej części, większa część czytelniczek nienawidziła Tony'ego za to, co wyrządził Claire. Ja co do niego zawsze miałam mieszane...

blondwiol | 2014-05-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: maj 2014

Ostatnia część serii to świetne uzupełnienie całej historii. Autorka przedstawiła nam tutaj sytuację z punktu widzenia mężczyzn (Tony, Harry, Phil, John). Mamy szansę spojrzeć na to co się działo z innej strony, poznać szczegóły.
Parę rzeczy się wyjaśniło.
Muszę powiedzieć, że po tej książce zdecydowanie Tony zyskał moją sympatię. Jak również reszta męskich bohaterów.
Książka świetna, i choć nie wywołała u mnie takich emocji jak pierwsza część, to naprawdę czytało się bardzo fajnie.

Ewitka | 2015-09-09
Przeczytana: 14 września 2015

Ta książka jest brakującym ogniwem 3-ego tomu, który pozostawił sporo niedopowiedzeń, co się dokładnie wydarzyło po przełomowym incydencie w marcu 2014 roku. Historia opowiadana jest przez pięciu mężczyzn (Tony, Harry, Phil, John, Brent), więc opowieść bardzo dobrze się uzupełnia, a przy okazji poznajemy nowe fakty z przeszłości tych panów. Dowiadujemy się, co się dokładnie stało po incydencie w posiadłości, w jaki sposób Claire trafiła do Everwood, a Tony do więzienia, jesteśmy świadkami rozmów i przesłuchań, zarzutów stawianych Mr i Mrs Rawlings, blokowania możliwości kontaktu Tonego z Claire i Nichol, rozdział po rozdziale poznajemy książkę opowiadającą historię Claire, dowiadujemy się, jak Tony znosi pobyt w więzieniu. Bardzo interesujące jest to, że Claire przebywała w zakładzie karnym o umiarkowanym rygorze i miała indywidualną celę, dostawała paczki z książkami do czytania, podczas gdy Tony trafił do wybranego przez jego prawników zakładu o minimalnym rygorze i spał w...

Pistacja | 2017-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2017

Cała seria nieziemska a czwarty tom uzupełnia trzy poprzednie. Bardzo polecam na pewno nie będzie miejsca na nudę.:)

Arlettt | 2017-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2017

Ostatni tom warty przeczytania. Nie są to " odgrzewane kotlety" czego bałam się najbardziej, a męskie spojrzenie bohaterów książki.
Wszystko zostało wyjaśnione. Jedna z lepszych serii, które czytałam .
Polecam!

Dominique | 2018-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2018

Serię Konsekwencje lubię tylko z jedno powodu, jest ciekawie i dobrze napisana. Ale bohaterowie to dno. Claire jest najgorsza. Autorka serię rozpoczyna mrocznie i tajemniczo, a kończy różowo i cukierkowato. Zawiodła mnie także tym, że z psychopaty znęcającego się fizycznie i psychicznie nad kobietą, zrobiła romantycznego księcia na białym koniu, w którym podkochują czytelniczki. Czytając opinie na temat książki, myślałam: "Serio"? Czwarta część miała być chyba oczyszczeniem i odkupieniem win Anthony'ego. Na mnie to nie podziałało. Śmieszyła mnie jeszcze jedna kwestia, a mianowicie: Claire doznała urazu psychotycznego, po tym jak niby uznała, że zabiła Tony'ego. Ale uwięzienie, przemoc fizyczna i psychiczna, zdrada "ukochanego", odsiadka w więzieniu nie wywarły żadnego skutku na jej psychice. To jest tak głupie, że aż śmieszne. Podtrzymuje swoje zdanie, seria jest ciekawa do pewnego stopnia i ja traktuje ją jako coś, gdzie można zobaczyć, jak wygląda syndrom sztokholmski. Głupota...

InezStanley | 2017-10-02

Konsekwencje uwodzenia - Aleatha Romig
Consequences to jedna z najlepszych serii, jakie czytałam w swoim życiu. Aleatha Romig stworzyła historię, od której nie sposób się oderwać. To emocjonujący rollercoaster wydarzeń, który pochłania czytelnika w głąb wydarzeń. Polubiłam Claire, pokochałam Tony'ego, który okazał się największą zagadką tej serii. Dziś zapraszam Was na krótką recenzję czwartego tomu pt. „Konsekwencje uwodzenia”, w którym poznajemy męski punk widzenia nie tylko Tony'ego, ale także kilku męskich bohaterów, którzy odegrali ważne role w tej historii.