Poczytaj ze mną. Epos. Pieśń o Sowie

Seria: Poczytaj ze mną
Wydawnictwo: Egmont Polska
sowa, poczytaj ze mną
Northman

Pewnego razu w lesie zamieszkanym przez wiele ptasich rodzin zapanowało poruszenie. Rządzący krainą Bury Miś wydał rozporządzenie, zgodnie z którym zabronił ptakom… spać!

"Pieśń o Sowie" to wierszowana historia o mądrych i walecznych ptakach, które nie poddały się w walce o swoje prawa.

źródło opisu: https://egmont.pl/

źródło okładki: https://egmont.pl/

Northman | 2017-06-09
Przeczytana: 02 czerwca 2017

Wielkie poruszenie w lesie...

Śliczna czytanka! W pewnym lesie Bury Miś zabronił ptakom spać, lecz dzielni skrzydlaci przyjaciele nie dali się spacyfikować i połączyli siły... :) Córa była autentycznie zachwycona :) Książeczka jest pięknie napisana, bardzo ładnie ilustrowana, a dzięki dużemu drukowi może się świetnie nadać do nauki czytania na nieco dalszym etapie rozwoju dziecka. Super :)

Trochę przypomniała mi ta książeczka moje własne stare czytanki z dzieciństwa. Mała łezka w oku się zakręciła ;) ... Świetnie, że takie książeczki są obecnie wydawane; im ich więcej - tym lepiej!

Gorąco polecam!

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

mad_about_you | 2018-04-03
Kuba_M | 2018-03-21