Mercedes-Benz 207D, 307D, 209D, 309D, 407D, 409D

Wydawnictwo: WKŁ
8320610540
motoryzacja

Bogato ilustrowany, fachowy poradnik dla posiadaczy i użytkowników samochodów dostawczych Mercedes-Benz z silnikami wysokoprężnymi modeli 207D, 307D, 209D, 309D, 407D oraz 409D. Opisano i zestawiono: szczegółowe dane techniczne i regulacyjne, momenty dokręcania ważniejszych połączeń, opisy prac obsługowo-naprawczych, wyposażenie niezbędne do obsługi i naprawy, materiały eksploatacyjne, schematy instalacji elektrycznej.

grego307 | 2015-12-20