Czarownica

0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Czarownica
horror
Karol Sas

Ona — nie całkiem zwyczajna młoda dziewczyna, dająca się uwieść urokom czarnej magii, nagle staje oko w oko z najbardziej brutalną i nieludzką instytucją średniowiecza i dowiaduje się, że we współczesnym świecie stosy dalej płoną, On — zgorzkniały, stary łowca czarownic, który wie więcej o tajemnym świecie, ukrytym przed spojrzeniami zwykłych przechodniów, niż ktokolwiek mógłby się...

On — zgorzkniały, stary łowca czarownic, który wie więcej o tajemnym świecie, ukrytym przed spojrzeniami zwykłych przechodniów, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.
Nieubłagany los połączył tych dwoje i postawił ich przed śmiertelnym niebezpieczeństwem.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/czarownica_1/

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/books/czarownica_1/

Karol Sas | 2017-06-10
Przeczytana: 09 czerwca 2017

Krwawe, makabryczne opisy... Zaskakujące sytuacje, które nie powinny mieć miejsca, chyba, że się włada siłami, które nie pochodzą z tego świata... Wszystko to znajduje się w tej powieści. I o wiele, wiele więcej.
Główną bohaterką powieści jest młoda dziewczyna o imieniu Priscilla, która odkrywa w sobie pewne zdolności, których nie mają inni ludzie. Ich źródłem jest pewne straszliwe wydarzenie, do którego nie chce wracać.
Te zdolności zwracają na nią uwagę potężnych sił, których zadaniem jest niszczenie stąpających po ziemi czarownic.
Rozpoczyna się nierówna walka, ale dziewczyna znajduje pomoc dwóch ludzi, którzy z różnych powodów stanęliby raczej po drugiej stronie. W normalnych warunkach...
Ale tych warunków nie sposób nazwać normalnymi.
Życzę miłej lektury tym, co się odważą po nią sięgnąć.

Klaudiaaa | 2017-08-04
kina | 2017-07-31