Remek marzyciel

Tłumaczenie: Anna Nowacka-Devillard
Wydawnictwo: Widnokrąg
Abdita

Kto z nas nie marzył o tym, by choć na chwilę wskoczyć w cudzą skórę: latać jak ptak, być lekkim jak piórko, pływać jak ryba? Remek też marzy, a jego wyobraźnia podpowiada najbardziej nieprawdopodobne pomysły! „Remek marzyciel” to historia małego ślimaka, który jest odrobinę znudzony wolnym biegiem swojego życia. Pragnie dynamicznej odmiany, by jego życie było lepsze, bardziej kolorowe,...

„Remek marzyciel” to historia małego ślimaka, który jest odrobinę znudzony wolnym biegiem swojego życia. Pragnie dynamicznej odmiany, by jego życie było lepsze, bardziej kolorowe, zaskakujące…
To też historia o życiu, rodzinie i miłości, i o tym, że to co bliskie i znane jest równie piękne i wartościowe. Warto pobawić się z Remkiem i pomarzyć o staniu się kimś innym, choć przez chwilę.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-widnokrag.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-widnokrag.pl

Nasz_Book_Jedyny | 2017-08-11

O Remku marzycielu długo pisać nie trzeba :) To krótka, prosta i niezwykle przyjemna opowieść dla dzieci. Wciągając je w strefę marzeń ślimaka, pozwalamy na puszczenie ich wodzy fantazji i zastanowienie się, czy chcieliby być żyrafą czy np. jabłkiem ;)
Duży format książki, intensywnie pachnące kartki i kolorowa grafika. Dziecko skupia swoją uwagę na przedstawianej historyjce i po raz kolejny bez problemu, wciągamy je w samodzielne snucie opowieści. Ta książka również może stanowić świetną opcję na prezent!

www.naszbookjedyny.com

MoWi | 2017-06-28