Barbarian's Redemption

Cykl: Ice Planet Barbarians (tom 12)
Wydawnictwo: Amazon Digital Services LLC
angielski
Shaula

For seasons, I have waited for her - my perfect mate. In a tribe full of happy couples, I am alone. But I am not content to remain this way. There are no eligible unmated females left, so I will do whatever it takes to bring females back to our tribe...even if it means doing something wrong. Even if it means I must purchase my mate on the intergalactic black market. I will do anything to...

For seasons, I have waited for her - my perfect mate.

In a tribe full of happy couples, I am alone. But I am not content to remain this way. There are no eligible unmated females left, so I will do whatever it takes to bring females back to our tribe...even if it means doing something wrong. Even if it means I must purchase my mate on the intergalactic black market. I will do anything to possess her, to claim her as my own.

But will my ruthless move turn my female against me before we ever meet? Can she ever forgive a male that bought her freedom?

źródło opisu: http://rubydixon.com/wordpress/books/barbarians-redemption/

źródło okładki: http://rubydixon.com/wordpress/books/barbarians-redemption/